• 1 z 7
 

Trakker Filtrační vložka - Pureflo Bait Filter System

 

Pureflo 17l předmačovací systém byl speciálně navržen pro rybáře, kteří svoje návnady nechávají předmačovat v tekutinách.

509 Kč
Značka Trakker Products
Kategorie Kbelíky, síta a misky
Zvolte variantu
Trakker Filtrační vložka - Pureflo Bait Filter System Kód produktu TR216600 Varianta: Trakker Filtrační vložka - Pureflo Bait Filter System Nedostupné 509 Kč
   
 

Pureflo 17l předmačovací systém byl speciálně navržen pro rybáře, kteří svoje návnady nechávají předmačovat v tekutinách. Obsahuje revoluční systém ''Zdvihnout, otočit, složit", ze kterého tekutina odteče při výběru návnady – zvláště praktický je při spombování, kdy se rybář nechce zašpinit od spod mixové šťávy. Jakmile byla návnada spotřebována, tekutina, která nám zůstane, může být zakonzervována nebo zmražena pro další použití. Ta olejová dobrota z kyblíku vařené řepky je neskutečně atraktivní pro kapry a hodí se pro předmačování suchého boilies. Větší návnady, třeba boilies, mohou být předmáčeny a zbývající tekutina může být znovu použita na další boilies, a tím se omezí plýtvání tekutin. Pureflo® Bait Filter System je designovaný k použití s naším 17 litrovým plastovým boxem, který se prodává zvlášť. Také byl vyrobený tak, aby odolal mrazům. Když tedy nespotřebujete všechny předmáčené partikly nebo boilies, jednoduše je v Pureflo® dejte do mrazáku a nebude problém je použít i při další výpravě – pouze dejte nástraze dost času rozmrznout, než ji použijete. Bezpečné skladování a systém proti rozlití při přepravě, pokud je návnada umístěna v našem 17 litrovém plastovém boxu. Ochrana návnady před hlodavci a ptactvem, pokud je v 17 litrovém plastovém boxu. Technické specifikace Konstrukce z lisovaného plastu. Designováno pro použití s naším 17 litrovým plastovým boxem.

 

Vlastnosti produktu:

* Patentovaný design ideální pro: Vpouštění tekutin z jakékoli mokré návnady jako partiklu.

* Vypouštění ojelové vody, která vznikne při vaŕení partiklu.

* Oddělování návnad a tekutin, která lze být zakonzervována/zmražena/uchována odděleně.

* Předmačování suchého boilies tekutinami, oleji, nebo vodou.

* Předmačování boilies a pelet

* Namáčení a předmačování boilies ve vodě z revíru

* Rozmačování pelet ve vodě

 

 

 

Pureflo® Bait Filter System 17LTR


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.