Akce Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Shimano Prut Tribal TX-9B 3,66 m 3,25 lb

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
10 949 Kč
   
Kód produktu TX9B12325SPC
Značka SHIMANO
Kategorie Kaprové pruty
Záruka 2 roky
 

Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy. Tribal TX-9 vizuálně zachycuje ducha a historii tradičního lovu kaprů k dokonalosti. Kombinací nenápadného „retro“ vzhledu s nejnovější karbonovou technologií je TX9 „moderní klasikou", která vyzařuje sebevědomí, kvalitu a měnící se hru na dlouhé vzdálenosti.Tribal TX-9 vizuálně zachycuje ducha a historii tradičního lovu kaprů k dokonalosti. Kombinací nenápadného „retro“ vzhledu s nejnovější karbonovou technologií je TX9 „moderní klasikou", která vyzařuje sebevědomí, kvalitu a měnící se hru na dlouhé vzdálenosti.Pokud upřednostňujete „klasicky“ vypadající kaprové pruty, ale chcete všechny výhody, které může přinést nejnovější karbonová technologie, TX-9 si zamilujete. Tenký blank dokonale skrývá úžasnou dostupnou vrhací sílu, zatímco korková rukojeť a sedlo navijáku Fuji DPS jsou v souladu s tradicí minulých časů. Je to záviděníhodná kombinace, která hodně vypovídá o tom, jaký jste typ rybáře, a jistě bude silným hráčem, ať lovíte kdekoli.
Pozoruhodný výkon odlévání, zejména modelů Intensity, na vás jistě udělá dojem. Blank z High Modulus Full Carbon je vylepšen exkluzivní technologií Shimano Spiral X. Tato kombinace se téměř ničemu nevyrovná a nabízí nejen delší náhozy, ale také větší přesnost. Pro doplnění výkonu poskytují nejnovější očka Kigan 3D Zirconia lehkost a výkon snižující tření; zatímco Fuji DPS sedlo navijáku udrží váš naviják bezpečně zajištěný.
V sortimentu je pět modelů, které pokryjí veškerý váš rybolov. Ohromující 10' model je navržen pro malé vody nebo rybaření z lodi a má exkluzivní akci Intensity – ideální pro větší ryby a lov na krátké vzdálenosti. K dispozici jsou tři 12' modely, včetně Intensity vzdorující vzdálenosti, a pro ultimátní náhozy na velké vzdálenosti 13' Intensity, která byla na místě i v rukou nejlepších světových turnajových rybářů. Díky kombinaci tradičního „retro“ vzhledu a špičkového nahazovacího výkonu je TX9 opravdu tak dobrý, jak jen může.

* Počet dílů 2

* Počet oček 6

* Transp. délka 1,88 m

* Typ rukojeti Korková

* Délka prutů 12 ft (3,6 m/3,66 m)

* Zátěž prutů 3,25 lb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: