Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,

pokud nakupujete v našem internetovém obchodě, seznamte se prosím s naším nákupním řádem a obchodními podmínkami.

 

Úvodní ustanovení:

Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě společnosti REGIUS AGENCY, spol. s.r.o. (www.kaprarina.cz), následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu na internetové adrese www.kaprarina.cz jsou závazné.

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení převzetí objednávky.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářů předepsaných údajů a náležitostí.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři, v objednávce nebo v prodejně Kaprarina.cz v Ústí nad Labem.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího pod podmínkou úplného zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

Vyplnění registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Kaprarina.cz, kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.

V případě, že si zvolíte platbu převodem a tuto neobdržíme do 48hodin, bude vaše objednávka stornována.

U objednávek přijatých v jiné měně, nežli v českých korunách, je stanoven přepočet dle kurzu české národní banky, zákazníkovi je účtován kurz dle ČNB který je aktuální ke dni převzetí zásilky od dopravce.

Vyhrazujeme si právo na změnu modelů, typů a příchutí výrobků dodávaných k produktům ZDARMA. Například jedná se o navijáky, které jsou k prutu zdarma. ( Prut + Naviják ZDARMA), nebo příchutě u krmení ZDARMA a další.

 

Platební podmínky:

Způsoby úhrady:

Dobírkou – při převzetí zboží
Hotovostní platba – při osobním odběru v prodejně rybářských potřeb Kaprarina.cz.
Cofidis – Prodej na splátky
Platba převodním příkazem

Bankovní spojení pro bezhotovostní platby: 27-3398850227/0100 Komerční banka. Jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo objednávky.

V případě, že si při vytvoření objednávky zvolíte platbu bankovním převodem, čekáme na Vaši platbu po dobu dvou kalendářních dnů. V případě, že Vaši platbu neobdržíme v tomto termínu, může být Vaše objednávka stornována.

 

Platba bankovním převodem:

V emailu s potvrzením objednávky obdržíte údaje s bankovním spojením, variabilním symbolem a částkou k úhradě.

Dodací podmínky:

Zboží zasíláme zákazníkem zvolenou přepravní společností, popřípadě jej lze osobně vyzvednout v prodejně Kaprarina.cz.

Dodací lhůta:

Zboží v ČR odesíláme obvykle od 2–5 pracovních dní, v některých případech se může dodací doba prodloužit. V případě platby převodem zboží expedujeme 2–5 pracovních dní od připsání částky na náš účet. Jestliže zákazník kupuje zboží na splátky prostřednictvím společnosti Cofidis, expedujeme zboží 2–5 pracovních dní po schválení žádosti o úvěr ze strany Cetelem a následném doložení všech dokladů zákazníkem naší společnosti.

Doprava po ČR:

Zboží zasíláme přepravními službami DPD nebo Uloženka po celé České republice.

Přepravní společnost DPD:

Při hodnotě objednaného zboží do 2.000,- Kč poštovné 110,- Kč
Při hodnotě objednaného zboží nad 2.000,- Kč poštovné zdarma
V případě zasílání zboží na dobírku je účtováno doběrečné 19,- Kč. V případě zasílání zboží na dobírku/ platba kartou je účtováno doběrečné 29,- Kč

Uloženka:

Při hodnotě objednaného zboží do 2.000,- Kč poštovné 100,- Kč
Při hodnotě objednaného zboží nad 2.000,- Kč poštovné zdarma
V případě zasílání zboží na dobírku je účtováno doběrečné 19,- Kč
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 90cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 140cm (např. zásilka o rozměrech 60×40×40cm)
Maximální hmotnost zásilky: 20kg

Doprava po Slovenské republice:

Zboží zasíláme přepravní službou DPD po celé Slovenské republice.

Přepravní společnost DPD:

Při hodnotě objednaného zboží do 200,- Euro poštovné 9,- Euro
Při hodnotě objednaného zboží nad 200,- Euro poštovné zdarma

V případě zasílání zboží na dobírku je účtováno doběrečné 1,- Euro. V případě zasílání zboží na dobírku/ platba kartou je účtováno doběrečné 2,- EuroVýdejní místo prodejna Kaprarina.cz

Zboží si můžete vyzvednout v naší prodejně v Ústí nad Labem.
Adresa: Veleslavínova 3108/14, 400 11 Ústí nad Labem
Na vaší návštěvu se budeme těšit v pracovní dny od 8:30 do 11:30 a od 13.00 so 16.30 hod., v sobotu od 8:30 do 11:30
Prosíme, vyčkejte na SMS oznámení, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.
Cena osobního odběru je 0,- Kč.

Zboží zasíláme přepravními službami po celé České republice a Slovenské republice. P

 

Změny v objednávce:

Pro storno objednávky, změnu doručovací adresy, způsobu platby a vybraného zboží nás prosím kontaktujte na zákaznické lince: +420 602 423 152.

Reklamace:

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.

Zboží lze reklamovat osobně u provozovatele, na adrese:

REGIUS AGENCY, spol. s r.o., Veleslavínova 3108/14, 400 11 Ústí nad Labem.


Adresa pro zasílání reklamací: Rybářské potřeby Kaprarina.cz, Veleslavínova 3108/14, 400 11 Ústí nad Labem

Zboží zasílejte s kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem. Je nutné zboží zaslat ve stavu v jakém jste ho koupili, to znamená například u navijáku – včetně náhradní cívky a bez vlasce (pokud nebyl součástí zakoupeného zboží). V opačném případě riskujete ztrátu nebo poškození vlasce.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží):

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku (zákon č. 367/2000 Sb.) odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodne, musí zboží zaslat v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží, prodávající zboží zkontroluje a ve lhůtě deseti (10) dnů od vrácení zboží kupujícím, je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno. Poté vrátí kupujícímu odpovídající částku za zboží. Při vrácení zboží si můžete vybrat způsob úhrady Vašich peněz: buď převodem na účet (trvá do 10-ti pracovních dnů), nebo poštovní poukázkou (trvá do 10-ti pracovních dnů). V případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží. V žádném případě neposílejte zboží na dobírku.

Práva a povinnosti prodávajícího:

Podávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 30 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

Práva a povinnosti kupujícího:

Kupující je povinen uvést kontaktní telefon, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.

Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení, viz. Obchodní podmínky.

Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Ochrana osobních dat:

Provozovatel e-shopu www.kaprarina.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou přísně důvěrné a jsou chráněny zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Údaje, které shromažďujeme:

Pro realizaci objednávky na našich webech, či registraci do obchodního systému, potřebujeme od Vás poskytnout následující osobní údaje: Jméno a příjmení, email, telefonní číslo, fakturační adresu, případně dodací adresu, pokud není shodná s fakturační. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás. Pro přihlášení k odběru novinek (newsletterů) potřebujeme poskytnout pouze Vaši emailovou adresu. Při využití formuláře pro "Dotaz na prodejce" je vyžadováno uvést Váš email a telefonní kontakt, abychom Vám mohli následně odpovědět.

K čemu údaje používáme:

Poskytnuté informace slouží pro realizaci obchodní transakce na našich webech, což zahrnuje zpracování objednávek, uzavření smlouvy, následného dodání zboží, či komunikaci. V případě odběru novinek (newslatterů), slouží pouze pro zasílání novinek a akcí, které probíhají na našich eshopech, nebo kamenných prodejnách. Od zasílání novinek se lze kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz v emailu, nebo přímo na webu. Také je možnost zaslat žádost o odhlášení na zákaznický email info@tkaprarina.cz.

Ověřeno zákazníky:

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do nichž je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

Přístup k osobním údajům a jejich editace:

Veškeré osobní údaje, které jste nám poskytli při vyplnění registračního formuláře, můžete editovat ve Vašem uživatelském profilu. Pokud jste u nás vytvořili objednávku bez registrace, můžete své údaje změnit buď telefonicky na čísle +420 602 423 152 nebo prostřednictvím emailu info@kaprarina.cz.

Závěrečná ustanovení:

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu Kaprarina.cz, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vá­zán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení §262, odst. 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ustanovením §409 a následujících.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

Vysvětlení termínu ,, SKLADEM V E-SHOPU ,,

1. Zboží je skladem na naší kamenné prodejně v Ústí nad Labem.

2. Zboží je skladem v našem centrálním skladu Ústí nad Labem.

3. Zboží je skladem u našeho dodavatele.

VŠECHNY TYTO TŘI BODY ZNAMENAJÍ ,, SKLADEM V E-SHOPU ,,

Pokud se stane, že deklarované zboží již nebude skladem v e-shopu, budete o tomto informováni e-mailem, telefonicky nebo u drobností přiloženým oznámením ke zboží.

Věrnostní sleva 3% za registraci a přihlášení v době nákupu.
Lze ji získat automaticky s registrací v našem e-shopu www.kaprarina.cz již při prvním nákupu.

Po provedení registrace a následném přihlášení, se Vám automaticky nastaví 3% sleva. Po každém přihlášení do e-shopu se ceny automaticky poníží o 3% ( zákazník již vidí ceny ponížené o platnou slevu )

POKUD NEBUDETE V DOBĚ NÁKUPU PŘIHLÁŠENI (ZAREGISTROVÁNI), NENAČTE SE VÁM POSKYTNUTÁ SLEVA 3%

!! U VYBRANÝCH POLOŽEK AKČNÍHO A VÝPRODEJOVÉHO ZBOŽÍ SLEVA NEBUDE POSKYTNUTA !!