• 1 z 5
 

Shimano Prut Tribal TX-Ultra A 3,66 m 3,25 lb

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
13 739 Kč
   
Kód produktu TXULA12325
Značka SHIMANO
Kategorie Kaprové pruty
Záruka 2 roky
 

Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy. Tribal TX Ultra je pozoruhodným příkladem pokročilé konstrukce prutů. Bezkonkurenční odhazovací výkon, vytvořený kombinací tří exkluzivních karbonových technologií Shimano v kombinaci s vynikajícími vlastnostmi při zdolávání ryb, činí z této řady vhodnou volbu pro rybáře, kteří chtějí maximální vzdálenost nahazování bez kompromisů.Tribal TX Ultra je pozoruhodným příkladem pokročilé konstrukce prutů. Bezkonkurenční odhazovací výkon, vytvořený kombinací tří exkluzivních karbonových technologií Shimano v kombinaci s vynikajícími vlastnostmi při zdolávání ryb, činí z této řady vhodnou volbu pro rybáře, kteří chtějí maximální vzdálenost nahazování bez kompromisů.Pokud hledáte dokonalý prut s dlouhým dosahem, nenajdete nic lepšího než TX Ultra. Toto je prut, který vám umožní nahodit na vzdálenosti, které jste dříve považovali za nedosažitelné, s přesností, která maximalizuje vaši techniku. Futuristický design s jemnou grafikou vypadá senzačně a je investicí, které nikdy nebudete litovat. Pro maximální nához a těžké souboje poskytují verze Intensity rekordní brzdný výkon, zatímco 3,00lb a 3,25lb jsou vhodnější pro střední a menší svody. Ať už si vyberete kteroukoli, můžete si být jisti, že neexistuje nic lepšího.
Rekordní brzdný výkon TX Ultra je generován použitím tří exkluzivních karbonových technologií SHIMANO: Spiral X Core pro torzní tuhost, Hi-Power X pro redukci zkroucení blanku a futuristická Carbon Monocoque rukojeť pro rychlejší přenos síly a lepší pocit při rybaření. Tyto technologie také snižují celkovou hmotnost prutu, což z něj dělá nejlehčí kaprový prut v řadě TX, což má za následek zvýšení rychlosti špičky při použití maximální vrhací síly a intenzivnější „pocit“ při zdolávání ryb, zejména na blízko.
Všechny modely jsou osazeny prémiovými 3D očky Kigan (50mm vodící/16mm anti-frap tip) a exkluzivním zakázkově navrženým sedlem navijáku CI4+, které zcela uzamkne naviják k rukojeti Carbon Monocoque pro maximální stabilitu při extrémním tlaku.

* Hmotnost 317 g

* Počet dílů 2

* Transp. délka 1,875 m

* Typ rukojeti Dělená

* Délka prutů 12 ft (3,6 m/3,66 m)

* Zátěž prutů 3,25 lb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: