Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Korda Fluorocarbon Kamo Kontour 50 m 0,60 mm

 

Kamo Kontour je špičkový fluorocarbonov na návazece odolný proti oděru pro lov v náročných situacích.

Dostupnost Momentálně nedostupné
749 Kč
   
Kód produktu KFLU04
Značka Korda
Kategorie Návazcové vlasce a Flurocarbony
 

Kamo Kontour je špičkový fluorocarbonov na návazece odolný proti oděru pro lov v náročných situacích. Tento Kontour je extrémně houževnatý a odolný, a proto je méně pravděpodobné, že se poškodí, když se setkáte s plevelem, mušlemi, útržky a liliovými polštářky. Kamo Kontour je špičkový fluorocarbonov na návazece odolný proti oděru pro lov v náročných situacích. Tento Kontour je extrémně houževnatý a odolný, a proto je méně pravděpodobné, že se poškodí, když se setkáte s plevelem, mušlemi, útržky a liliovými polštářky.Má vyšší hustotu než monofil a extrémně rychle se potápí a připíná vlasec blízko návazce. Dvoubarevný kamo odstín mu pomáhá splynout s téměř jakýmkoli dnem jezera, i když se na vlasci shromáždí sediment.

Vzhledem k tloušťce tohoto návazcového materiálu se nejlépe používá při lovu na krátkou vzdálenost, v okrajových situacích nebo při zavážení návazců pomocí člunu.
Přestože byl tento produkt vyvinut jako těžký návazec, vlastnosti fluorokarbonového materiálu se dokonale hodí k vytvoření tuhých návazců. Pro krimpování tohoto materiálu použijte 0,7 mm velký krimpovací kroužek.
 
* Návin 50 m

* Průměr 0,60 mm

* Barva Camo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: