Heat Factory ohřívač chodidel Foot Warmer

 

Balení obsahuje 2 ks o velikosti 20 x 7 cm. Doba působení cca 6 hodin.Díky minimální tloušťce není problém s použitím ani v botách, které jsou „na těsno“. Tyto ohřívače do bot, jsou určeny pro ohřátí celých chodidel. Dávají se pod ponožku na kterou se jednoduše přilepí.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 140 Kč
Ušetříte 41 Kč (–29 %)
99 Kč
   
Kód produktu 83951
Značka Heat Factory
Kategorie Rybářské oblečení a obuv
 

Další novinkou v naší nabídce jsou ohřívače od americké firmy Heat Factory, která je předním výrobcem produktů vytvářejících teplo v USA a to již od roku 1980. Tyto ohřívače jsou netoxické, životnímu prostředí neškodné, zdroje tepla, které obsahují: železný prášek, dřevěné uhlí, sůl, piliny a substrát vermikulit. Jsou ideálním společníkem pro většinu zimních aktivit jako je lov na dírkách, myslivost, lyžování, turistika ap.Vložka je vyrobena z měkké látky, která je pokryta velmi tenkou vrstvou pórovitou vrstvou pro vysokou trvanlivost. Průměrná teplota ohřívačů během jejich působení je 38°C, maximální 41°C. Životnost ohřívačá je cca 3 roky.

 Použití: Jednoduše otevřete vnější obal a vystavíte sáček působení vzduchu. Není potřeba žádné třepání či lámání obsahu. Pro maximální účinek doporučujeme použití v uzavřených částech oblečení jako jsou rukavice, čepice, kapsy či uvnitř bot

Účinnost ohřívačů je 6 a více hodin dle typu resp. velikosti. Mohou být použity i vícenásobně při dodržení následujícího postupu: Např. ohřívač rukou má životnost cca 10 hodin. Pokud ho po 5 hodinách vyndáte a uložíte do vzduchotěsného obalu můžete ho poté znovu použít (cca během týdne, ne po delší době) na zbytek jeho životnosti tj. dalších 5 hodin.

balení 2 ks v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: